CHCI UŠETŘIT

Optimalizujeme stávající produkty klientů. Nabídka pojišťoven či bank se neustále mění a vždy je prostor vyjednat služby za lepší cenu. Jde o snížení nákladů, které se například formou investic mohou podílet na vaší finanční nezávislosti v budoucnosti. Přestože jsou finanční produkty uzavřené v posledních letech, doporučujeme kontrolu jejich nastavení v intervalu kolem dvou až tří let.

Zrevidujeme vaše náklady

  • Refinancování hypotéky.
  • Konsolidace úvěrů (spotřebitelský úvěr, kreditní karta…).
  • Úspora na majetkovém pojištění.
  • Úspora na životním pojištění.
  • Levnější energie (elektřina a plyn).
  • Snížení či zrušení bankovních poplatků.

Díky zastupování klientů dvěma tisíci konzultanty po celém Česku máme možnost VIP slev u většiny finančních institucí. Navíc je lze kombinovat s individuální slevou. Klienti tak jednoduše mohou čerpat slevy vytvořené pro 600 tisíc zákazníků společnosti Broker Consulting.

Na hypotéce v průměru klientům ušetříme 8 400 korun ročně, u pojistných produktů desítky procent nákladů.

NAŠE REFERENCE

Vokřínkovi

S Matějem Kubrtem jsme začali spolupracovat už před 5 lety a od té doby se zodpovědně stará o naše rodinné finance. Pomohl nám mimo jiné chytře refinancovat naši hypotéku a získat tak peníze navíc. Máme štěstí, že se na něj můžeme plně spolehnout a důvěřovat mu. Je to skutečně špička ve svém oboru.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.