MŮJ TÝM

Za relativně krátkou dobu jsem v Broker Consulting získal pozici Obchodní ředitel. I díky tomu jsem přesvědčený, že lidem ve svém týmu dokážu věcně poradit, co je dokáže posunout. Všechno jsem to sám prožil. Považuji se za zkušeného konzultanta, který ale vzhledem k věku bude ještě dlouhou dobu průvodcem služebně mladších kolegů za jejich vysněnou pozicí a zajištěním. Sám mám portfolio svých klientů a nejsem tak odtržený od každodenní konzultační reality, jednoduše řečeno jsme v tom společně.

Splňte si své sny

S mnohými členy svého týmu už spolupracuji přes deset let, a to je mi důkazem smysluplné práce, která dokáže člověka naplnit a zajistit. V našem týmu – aniž by šlo o klišé – panuje velké pracovní nasazení, ve kterém je na prvním místě klient. Na něm naše práce stojí a padá. Jsme upřímní, dokážeme řešit problémy. Jsme ale hlavně přátelští a budujeme společnou atmosféru důvěry, ve které se všichni musí cítit dobře.

I proto pracovní akce spojujeme se zábavou, máme nadstandardní soutěže o dosažené výsledky, byli jsme na raftech v Rakousku, lyžovali jsme v Alpách, milujeme gastroturistiku, navštívili jsme Las Vegas. A aktuálně v týmu „soutěžíme“ o výlet do New-Yorku.

Schopní se nemusí bát začít od píky

Mám vizi budoucího vývoje svých kolegů. Každý z nich má mít jednou svou kancelář, dělám pro jejich rozvoj maximum. Ať jde o mentoring, asistenční a právní zázemí kanceláře, či osobní rovinu pracovních vztahů, cesta k vývoji vede jen společnou cestou.

Člověk potřebuje mít ke štěstí tři věci: dobré zdraví, vztahy a finance. Ten, kdo se lidem stará o finance, je pro jejich štěstí jednou z klíčových osob. A proto musí být důvěryhodný. Musí mít pro svou práci nadšení. Musí být cílevědomý. Zaslouženě pak může mít prestižní postavení ve stabilní společnosti a dosahovat nadstandardních příjmů.

Náš tým dlouhodobě spolupracuje se školskými institucemi,
vzdělává ve finanční problematice pedagogy i žáky. Jsme
hlavním partnerem Ekonomické fakulty Technické univerzity
v Liberci, kde přednášíme v oblastech financí a bankovnictví,
nebo podnikové ekonomice. Říkávám, že rádi nejen školíme,
ale i ´se´ školíme.

Do svých řad mladého, ale zkušeného týmu, rádi přijmeme manažersky orientované jedince, konzultanty pro práci s klienty i administrativní asistenty. Forma spolupráce (HPP, ŽL) je na vzájemné dohodě.

POHLED KOLEGŮ Z NAŠEHO TÝMU

Martin Perný

Manažer/konzultant senior

V roce 2019 jsem udělal nejdůležitější a zároveň nejnáročnější krok ve svém profesním životě. Deset let jsem působil v korporátní telekomunikační firmě, kde karierní růst nebyl podmíněn výsledky, ale štěstím či sympatiemi. Matěj mi ukázal, že existuje profese, kde je růst přímo úměrný výsledkům, a kde je blaho klienta ta nejdůležitější věc. A na tu se firma i náš tým zaměřuje. Jsem rád, že jsem tento krok dokázal udělat, a že mohu být ve skvělém týmu lidí a služeb, které jsou přínosem pro klienta. S pomocí Matěje a Broker Consulting si já a má rodina plníme sny.

Michal Vašek

Oblastní ředitel

S Matějem Kubrtem jsme se seznámili v roce 2017. Padli jsme si do oka a tyto sympatie v roce 2019 vyústily v přechod mě a mého týmu do Broker Consulting. Tehdy jsem odcházel z velké pojišťovny z pozice Regionálního ředitele. To, za čím jsem šel, byly tři klíčové věci – know how, možnosti špičkové poradenské firmy, spojení financí a realit pod jednou střechou. Ale především za leaderem, který pro mě byl a je každodenní podporou a přidanou hodnotou. Čili jsem šel za tím, čeho se mi v předešlé korporaci nedostávalo. Po roce spolupráce s Matějem mohu jen dodat, že toto klíčové rozhodnutí bylo tím nejlepším, které jsem ve své profesní kariéře učinil. Jen k tomu mělo dojít dříve. Díky za podporu, Matěji.

Josef Smetana

Specialista obchodního místa OK POINT

Kariéru Matěje jsem začal vnímat už když jsem pracoval u konkurence, a on začínal být úspěšný v Broker Consulting. Zaujal mne jeho stabilní růst a tak, když se naskytla možnost být v jeho týmu, neváhal jsem. Velice mě překvapilo, že dělá to, co říká, a že dělá správné věci. Na to jsem v korporátním prostředí nebyl zvyklý. Stejně dobře fungoval i jeho tým. V průběhu let jsem zjistil, že Matěj je nejen skvělý manažer, ale hlavně člověk, s velkým zájmem o druhé a pevným charakterem. Těším se jak na další roky spolupráce a výzev, tak na společné akce po jejich zdolání.

Daniel Mrázek

Finanční specialista senior, investiční a hypoteční specialista

Do Broker Consulting jsem nastoupil už jako student v roce 2012, nedotčený světem obchodu i financí. Právě Matěj mi pomohl se v tomto oboru vzdělat na takovou úroveň, že v dnešní době mohu svým klientům nabídnout profesionální služby. Jeho výdrž, empatie, pracovitost a entusiasmus ze mě udělali  lepšího člověka nejenom po pracovní stránce. Vděčím mu za mnohé.

Zdeněk Milfajt

Realitní specialista

S Matějem jsem spojil síly přibližně na začátku roku 2020, kdy mě pozval do projektu RealitySpolu. Za tu dobu jsem prošel nejedním školením, poradou či společnými konzultacemi. Spojení mého osobního brandu se skupinou Broker Consulting a.s. mi dává smysl zejména díky propojení financí a realit. Z této synergie těží především klient, pro kterého vyřešíme všechny jeho potřeby v rámci jedné kanceláře.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.