FINANCE A REALITY

Naše péče o klienty obsahuje komplexní a široké portfolio služeb. Každý klient je v jiné situaci a sestavujeme tak individuální plán, který řeší to, co „pálí“ konkrétního jednotlivce. Ať už jde o prodej a nákup nemovitostí, nebo jejich financování. Pro každého na prvním místě zajišťujeme komfort a bezpečí. Řešíme pro klienty kompletní servis a jako benefit využíváme podpory databáze konzultantů naší společnosti po celé republice. Bez nadsázky existuje možnost, že zájemce o jejich nemovitost už máme v seznamu.

Pohled na finance z nadhledu

Často se setkávám s názorem, že sjednání hypotéky je jednorázový počin. Výhodná koupě, nízké úrokové sazby, statický projekt. Jen profesionální finanční konzultant ale umí na rozdíl od bank a pojišťoven situaci pojmout koncepčně a v závislosti na vývoji klientovy situace i v dlouhodobém horizontu. Učím své klienty pohledu na finance z jiného úhlu.

Příklad vydá za vše:
Jeden můj klient prodává svou chatu a dva byty. Potřebuje splatit své úvěry a ze zbytku výdělku koupit dům. Dům ale nemůže zaplatit, dokud neprodá diskutované nemovitosti, ty nelze prodat bez jejich doplacení. Další úskalí je v časové ose transakce – jakmile nemovitosti prodá, už potřebuje bydlet. Jde o složitý proces, který se musí naplánovat. Díky komplexnosti našich služeb je celý zajišťovaný z jedné kanceláře. A díky tomu vše pro klienta dokážeme zajistit.

NAŠE SLUŽBY

Profesionální prezentace je základem úspěšného prodeje

Before After ne_obyvakano_obyvak
Before After ne_kuchyneano_kuchyn
Before After ne_lozniceano_loznice
Before After ne_koupelnaano_koupelna

8 KROKŮ K ZAJIŠTĚNÍ HYPOTÉKY

KONTROLA NEMOVITOSTI A NASTAVENÍ SPRÁVNÉ STRATEGIE

Jste si jisti, že vámi vybraná nemovitost není zatížena věcným břemenem, exekucí anebo hypotečním úvěrem? Hypotéku je nutné plánovat dlouhodobě. Myslete na své jistoty a budoucí zabezpečení.

KUPNÍ SMLOUVA

Správně sestavená kupní smlouva vám může ušetřit nemalé peníze. Ať se jedná o stavbu nové rezidenční nemovitosti anebo již postavené nemovitosti, je důležité pečlivě ošetřit rizika, která na vás číhají.

KATASTRÁLNÍ ÚŘAD, ZÁSTAVA, BANKA…

Děsí vás představa běhání po úřadech? Také byste raději komunikovali s 1 odborným hypotečním konzultantem z pohodlí naší kanceláře anebo z pohodlí svého domova? S námi máte komfort a pohodlí!

DANĚ A DALŠÍ NÁLEŽITOSTI

Nechcete vyplňovat formuláře, o kterých ani nevíte, že existují? Postaráme se o vás od A do Z a pomůžeme vám nejen s hypotékou, ale také s daňovými otázkami.

DLOUHODOBÁ STRATEGIE A ZABEZPEČENÍ

Chcete svou hypotéku splatit dříve? Investovat úspory? Zabezpečit rodinu? Zabezpečit se na stáří? Pomůžeme vám s nastavením dlouhodobé strategie. A budeme na telefonu i za 5 let.

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Hypoteční trh se stále mění. Proč čekat na zdražení, když si nyní můžete zajistit výhodnější budoucnost? Jsme zde pro vás po 3, 5 i 10 letech. Vždy navrhujeme nejlepší možné řešení.

PŘEDČASNÉ SPLACENÍ HYPOTÉKY

Jak je možné dříve splatit hypotéku a díky tomu začít rozumně investovat? Vše je otázkou správně zvolené finanční strategie. Úspory ze splátek hypotečního úvěru našim klientům ukládáme a zhodnocujeme. Díky tomu dokážou hypotéku splatit v průměru o 9 let dříve.

PRODEJ NEMOVITOSTI A DALŠÍ INVESTICE

Zajistíme pro vás kompletní realitní a investiční servis. Někteří z našich klientů běžně mají ve 40 letech 4 investiční nemovitosti (a nejedná se o klienty s mimořádně vysokými příjmy).

NAŠE REALITNÍ REFERENCE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.