O MNĚ

Ve společnosti Broker Consulting pracuji od března roku 2007, nastoupil jsem sem jako asistent hned po dokončení školy. V té době mělo jít jen o krátkodobý přivýdělek, ale ve firmě jsme objevil smysl pro komunikaci s lidmi a jejich důvěra mě utvrdila v přesvědčení, že právě tady jsem našel své uplatnění, svou kariéru, zabezpečení. Postupně jsem dosáhl na vyšší a vyšší mety propracované kariéry Broker Consulting, otevřel si vlastní kancelář, rozšiřoval tým a jeho členové si začali otevírat vlastní kanceláře. Dneska společně pečujeme o zhruba 20 tisíc klientů.

„Při práci se svými klienty si zakládám na těchto klíčových hodnotách: komplexnost řešení, objektivita, osobní přístup, strategické plánování a flexibilita. Každý měsíc ušetříme tisícům našich klientů v průměru 2 milióny korun na poplatcích a nižších splátkách. Přidejte se k nim i vy.“

Společnost se mi bez nadsázky stala i rodinou, neboť jsem v ní potkal svou současnou manželku. Ta je mi kolegyní, oporou a sparring partnerem a rád o nás hovořím jako o rodině v rodině. Soukromý čas nejraději trávím s manželkou a synem, kromě toho se nechám strhnout cestováním a běháním po horách.

Rozhovor s mou klientkou PharmDr. Lucií Kotlářovou

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.