KARIÉRA

Do svých řad mladého, ale zkušeného týmu, rádi přijmeme manažersky orientované jedince, konzultanty pro práci s klienty i administrativní asistenty. Forma spolupráce (HPP, ŽL) je na vzájemné dohodě.

POHLED KOLEGŮ Z NAŠEHO TÝMU

Martin Perný

Manažer/konzultant senior

V roce 2019 jsem udělal nejdůležitější a zároveň nejnáročnější krok ve svém profesním životě. Deset let jsem působil v korporátní telekomunikační firmě, kde karierní růst nebyl podmíněn výsledky, ale štěstím či sympatiemi. Matěj mi ukázal, že existuje profese, kde je růst přímo úměrný výsledkům a kde je blaho klienta ta nejdůležitější věc, na kterou se firma a náš tým zaměřuje. Jsem rád, že jsem tento krok dokázal udělat a že mohu být ve skvělém týmu lidí a služeb, kteří jsou přínosem pro klienta. S pomocí Matěje a Broker Consulting si já a má rodina plníme sny.

Michal Vašek

Oblastní ředitel

S Matějem Kubrtem jsme se seznámili v roce 2017. Padli jsme si do oka a tyto sympatie v roce 2019 vyústily v přechod mě a mého týmu do Broker Consulting. Tehdy jsem odcházel z velké pojišťovny z pozice Regionálního ředitele. To, za čím jsem šel, byly tři klíčové věci – know how, možnosti špičkové poradenské firmy, spojení financí a realit pod jednou střechou. Ale především za leaderem, který pro mě byl a je každodenní podporou a přidanou hodnotou. Čili jsem šel za tím, čeho se mi v předešlé korporaci nedostávalo. Po roce spolupráce s Matějem mohu jen dodat, že toto klíčové rozhodnutí bylo tím nejlepším, které jsem ve své profesní kariéře učinil. Jen k tomu mělo dojít dříve. Díky za podporu, Matěji.

Josef Smetana

Specialista obchodního místa OK POINT

Kariéru Matěje jsem začal vnímat už když jsem pracoval u konkurence, a on začínal být úspěšný v Broker Consulting. Zaujal mne jeho stabilní růst a tak, když se naskytla možnost být v jeho týmu, neváhal jsem. Velice mě překvapilo, že dělá to, co říká, a že dělá správné věci. Na to jsem v korporátním prostředí nebyl zvyklý. Stejně dobře fungoval i jeho tým. V průběhu let jsem zjistil, že Matěj je nejen skvělý manažer, ale hlavně člověk, s velkým zájmem o druhé a pevným charakterem. Těším se jak na další roky spolupráce a výzev, tak na společné akce po jejich zdolání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.