SPRÁVA MAJETKU

Jaký by to byl pocit, kdybyste od zítřka nemuseli pracovat a někdo by vám platil?

Naše zkušenosti ukazují, že každý milion majetku vydělává 4 až 5 tisíc korun měsíčně. Při pevných nákladech 15 tisíc korun měsíčně jsou tedy potřeba 3 miliony korun na to, aby bez další práce byly tyto výdaje pokryty.

Pro své klienty spravujeme investice a finanční portfolio. Učíme je zvládání vlastních financí a jsme jejich průvodcem k finanční nezávislosti. Nejde o jednorázovou spolupráci, nestačí vše spočítat a nastavit, ale v průběhu let vše revidovat po změně práce, narození dětí, nákupu vozidla, či rozvodu. Člověk míní, život mění a my jsme v těchto změnách stálým partnerem.

Po nastavení individuální finanční strategie je cílem nejen ochránit majetek před inflací, ale zajistit, aby dosahoval bezpečných výnosů. A to prostřednictvím investičních nemovitostí, kapitálových a nemovitostních fondů, či alternativních investic.

„9 z 10 klientů může v průměru do 15 až 20 let přestat pracovat a přesto si udržet svou životní úroveň.“

Známe cestu rozkvětu vašeho majetku

  1. Pomůžeme vám zbavit se drahých dluhů.
  2. Optimalizujeme vaše finanční produkty.
  3. Poradíme vám, jak si vytvořit provozní rezervu.
  1. Dobře a levně vám pojistíme rodinu a majetek.
  2. Navrhneme vám financování pro vlastní bydlení.
  3. Provedeme vás výnosnými strategiemi a chytrými investicemi.

NAŠE REFERENCE

PharmDr. Petra Procházková, MBA

Matěj je jeden z nejchytřejších a nejpracovitějších lidí, které znám. Pomáhá mi s financemi již od roku 2012, nemusím se o nic starat, 100% mu důvěřuji ve věci uložení a zhodnocení volných prostředků. Díky hypotéce, kterou mi Broker Consulting pomohl před lety získat, mám vysněný rodinný domek za Prahou.

Ing. Zdeněk Žďánský

Od roku 2015 má Matěj na starosti moje finanční portfolio. Ukázal mi, kam směřovat svoje finance a investice. Jeho profesionální přístup mi i v této době dává jistotu, že se mám na koho spolehnout.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Proberme spolu potenciální spolupráci:

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

KONTAKT​

Ing. Matěj Kubrt, MFP

obchodní ředitel

+420 737 203 026

matej.kubrt@bcas.cz

SÍDLO:

Valdštejnská 381/6
460 01 Liberec 1
www.bcas.cz

Monitorovaná linka

pro investiční služby:
+420 731 537 674

Provoz linky:

Po–Pá 9.00–16.30 hodin.

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.